CONCURSURI/SIMPOZIOANE/PUBLICAȚII

Organizate de CENTRUL CARPATO-DANUBIAN DE GEOECOLOGIE

                 CONCURSUL NAȚIONAL ”SCRISOARE CĂTRE DRAGA MEA PLANETĂ”                                                                                      Informații în linkul de mai jos                                                           https://www.ccdg.ro/proiecte/scrisoare-catre-draga-mea-planeta

Fragmente din scrisorile trimise de Andreea, Bianca și Eliza la Concursul Național "SCRISOARE CĂTRE DRAGA MEA PLANETĂ"

Rezultatele Concursului ”Scrisoare către draga mea planetă”  organizat de CCDG

Eleva Eliza Iura din clasa a X-a I, coordonată de prof. Tiță Anca a obținut Mențiunea 2.

                                                   PROIECTUL ”GRĂDINA DIN FEREASTRĂ”                                                                                                   Informații în linkul de mai jos                                                         https://www.ccdg.ro/proiecte/gradina-din-fereastra1 

Concursul ”Grădina din fereastră”

Rezultatele Concursului "Grădina din fereastră " organizat de CCDG

Eleva Ance Yasmine clasa IX-a C, coordonată de prof. Chiș Mihaela a obținut Locul II. 

              CONCURS „Valorificând deșeurile, salvăm mediul și sănătatea noastră”                                                                                Informații în linkul de mai jos                                                  https://www.ccdg.ro/proiecte/valorificand-deseuriile

Creați un site gratuit! Acest site a fost realizat cu Webnode. Creați-vă propriul site gratuit chiar azi! Începeți